NEDERLAND 1852-2009, (on)gebruikte/postfrisse leuke collectie die begint met afdeling 1e Emissie brieven en zegels, tevens Eurozegels en iets Buitenland, dus voor elk wat wils, in 6 Davo albums, 3 insteekboeken en los, in doos