NEDERLAND EN OVERZEE, (on)gebruikte/postfrisse partij Postzegels, Poststukken en FDC's waaronder ook iets Buitenland, in 12 voornamelijk kleine insteekboekjes, 5 albums, een klein doosje en heel veel los, in doos