Willem VI van Beieren 1404-1417, leeuw 1411, klimmende leeuw GVILM:DVX:DEI:GR:COM:HOL:Z:ZE', kz. lang gevoet kruis, in de hoeken leeuwtjes en wapenschildjes, vG.61, Grolle 19.3.7, iets uitgebroken, bijna zeer fraai