# 245
2 Dukaton of zilveren rijder 1673, PIEDFORT(gew.65.42gr.), Vz. geharnaste ridder met lange helmbos, een sjerp om het middel mey twee uitwaaierende uiteinden en een schuin omhoog geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard met grond onder voor- en achterbenen. Op de voorgrond het gekroonde provinciewapen, rozet NON.NOV.ARG.CON-F.BELG.PROV.HOLL. rozet, Kz. Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA-RES PARVAE-CRESCUNT jaartal tussen rozetten, CNM.2.02.44, ruim zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 1800