# 258
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1645, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt stadswapen MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal . Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden, Delm.844, CNM.2.43.64, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 0