# 272
Dukaton of zilveren Rijder 1667, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAJ. mt stadswapen Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT, Delm.1029, CNM.2.43.96, corrosie, iets gekapt overigens ruim zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 120