# 416
Achtste stuiver of duit 1606, Vz: Met bladornamenten versierd provinciewapen, gedekt door een paarlenkroon NISI.DNS. mt leeuw .NOBISCVM Kz: Binnen een krans van vier bladertakken die boven en onder door twee cirkels en links en rechts door rozetten onderling zijn verbonden, in drie regels: FRIS / SIA / jaartal, PW.6004, CNM.2.16.140, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 75