# 194
Halve rozenobel op Engelse voet z.j.(1600-1602), Vz: Gekroonde geharnaste vorst met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het Zeeuwse wapen de linker, frontaal staande in een schip met op het boord een roos en een vaan met het Zeeuwse wapen op de chtersteven .MON. - NO - .AVR.COMITAT.ZELAN Kz: Binnen een parelcirkel en een dubbellijnige (ononderbroken lijn en parellijn) achtpas een stralende zon met daaromheen radiaal en om en om geplaatst vier gekroonde gaande luipaarden en vier lelies SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS. mt burcht, Delm.872, CNM.2.49.14, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 1000