# 464
VALKENBURG, Philips de Stoute, graaf van Vlaanderen 1384-1404, dubbele groot of botdrager z.j.(1394), Valkenburg. Vz. zittende leeuw n.l. met een knoop in zijn staart, dragende het wapen van Bourgondië, +PHILIPP:DEI:G:DX:BVRG:Z:COM:FLAND., kz. lang kruis voor het wapen van Bourgondië, +SIT:NO-ME:DOM-INI:BENE., vdCh.8.216/217, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 320