# 3114
51 NEDERLANDS INDIË 1864-1970, ongebruikte/postfrisse in de hoofdnummers complete collectie, enkele kop-/hoogstaande opdrukken missen, verder Luchtpost, Port, Dienst, Brandkast, ook Nieuw Guinea en iets Indonesië met o.a. RIAU serie, nette collectie met veel postfris, hoge cataloguswaarde, in Importa album
Start: € 1000